Kurumsal

Kurumsal

2001 yılında Antalya’da Nestle ve Danone su bayiliği ile başlayan firmamız; Otel ve Tatil Köylerine su dağıtımına devam etmektedir.

2009 yılında kendimizi değiştirmek ve daha ileri adımlar atabilmek için yeni bir yapılanmaya gittik. Bunun sonucunda ALMEY Tarım Gıda olarak yeni bir ortaklık oluşturduk. Amacımız yatırım imkanlarımızı daha ileri seviyelere taşımaktır. Bu alanda gelişmiş teknolojilerin yanı sıra işimizin gereği olan insan kaynaklarının da önemi büyüktür.

Gıda sektöründe hizmet veren deneyimli ve konusunda uzman ekiplerle çalışıyoruz. ALMEY Tarım Gıda Turizm İnşaat Limitet Şirketi olarak Antalya Toptancı Hali Kompleksi içerisinde 1600 metrekare kapalı alanında 4 adet soğuk hava deposu ile tam donanımlı frigo firik soğutuculu  araç filomuzla hizmet vermekteyiz.

‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini’’ ve ürün kalitesini kendisine ilke edinen firmamızda ürünlerimiz seleksiyon alanında özel olarak sınıflandırılıp hijyenik plastik kasalar yardımı ile nakil edilmektedir.

Bu kasalar özel yıkama makinesi ile her gün yıkanmakta olup zengin ürün yelpazesine sahip işletmemizde sevkiyatlarimiz frogofrik donanımlı araçlarla yapılmaktadir…

Grup Şirketlerimiz

 

Mehmet Zeydin Canevi

Lojistik ve Su Bayiliği